< Wróć

całodobowo

www: www.hotelkiston.pl

Na mapie

Hotel Kiston na Kaszubach to 25 ekskluzywnych pokoi wraz z 4 luksusowymi apartamentami. W hotelu dostępna jest nowoczesna kręgielnia z barem i przekąskami. Wieczorami można odpocząć, grając w bilard lub piłkarzyki. Na terenie hotelu jest bezpłatna sieć WiFi, dodatkowo dla gości jest darmowy parking.
Największą atrakcją jest park wodny składający się z basenu, jacuzzi, sauny, brodzika dla dzieci, biczy wodnych oraz rwącej rzeki. Kolejną atrakcją tego miejsca jest centrum SPA & Wellness. Hotelowa restauracja oferuje tradycyjne potrawy z nowoczesnym akcentem. Sala bankietowa umożliwia organizację wesel na 200 gości, z kolei sala konferencyjna pomieści 50 osób.

Korzystaj z rozrywki i wypoczynku w hotelu Kiston Hotel and Spa w Sulęczynie, pokazując kartę PAYBACK otrzymasz za każde wydane 5 zł = 1 ºP
Programem PAYBACK nie objęty jest wynajem pokoi hotelowych, sali bankietowej i konferencyjnej.

Zbieraj punkty PayBack w nowych miejscach

Korzystaj z każdej okazji by zbierać punkty PAYBACK
- jedząc, bawiąc się, robiąc zakupy!
  1. Odwiedzaj partnerów Miasta PAYBACK
  2. Korzystaj z promocji i zbieraj punkty PAYBACK
  3. Wymieniaj punkty na nagrody lub płać nimi jak gotówką

ZBIERAJ PUNKTY
1 ZŁ = 1 ºP

PŁAĆ PUNKTAMI
100 ºP = 1 ZŁ

Dołącz do miasta PayBack i
zyskaj lojalnych klientów

Przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.

Zaproponuj nowe miejsce

Napisz nam gdzie bywasz
i gdzie chcesz
zbierać punkty payback